-17%

SAMDAN Инфраред греалка 4002

– 3000 W
– 2x кварцни греачи 1500 W
– Две нивоа на работа
– Не го суши воздухот


Original price was: 3,600.00 ден.Current price is: 2,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Кварцна греалка
  • 3000 W
  • 2x кварцни греачи 1500 W
  • Две нивоа на работа
  • Не го суши воздухот
  • Термостат
  • Идеална за површини до 30 м2
  • Може да се употребува и надвор
  • Погодна и за ветровито време
  • Димензии 20x26x76 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.