-12%

KUMTEL Кварцна греалка LX-2832

  • Моќ: 1950 W
  • 3 кварцни цевки
  • Прилагодлив термостат
  • 85% заштеда на енергија

1,380.00 ден 1,215.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќ: 1950 W
  • 3 кварцни цевки
  • Прилагодлив термостат
  • 85% заштеда на енергија
  • Максимален ефикасен долготраен економичен грејач

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.