-13%

VILLAGER Електрична косилка VILLY 1800 P

 • Електричен мотор
 • Приклучна сила : 1800 W
 • Распон на шишање: 420 мм
 • Површина за шишање: 800 m²Original price was: 10,930.00 ден.Current price is: 9,500.00 ден.

Спореди

Опис

 • Електричен мотор
 • Лесна конструкција
 • Удобно држење
 • Подесување на висината за сечење
 • Работен напон 230 V ~ 50Hz
 • Приклучна сила : 1800 W
 • Распон на шишање: 420 мм
 • Површина за сечење 800 m²
 • Висина на сечење (5 нивоа) 25 – 85 мм
 • Преден / заден дијаметар 160 mm / 210 mm
 • Тип на куќиште:Полипропилен
 • Колекторски волумен 50 l
 • Тежина 19,2 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.