-13%

BOSCH Електричен тример EasyGrassCut 23

– 280 W
– пречник сечење 23 cm
– број на вртежи: 12,500 о/min
– систем сечење – конец/жица


Original price was: 2,800.00 ден.Current price is: 2,440.00 ден.

Спореди

Опис

 • 280 W
 • пречник сечење 23 cm
 • број на вртежи: 12,500 о/min
 • систем сечење – конец/жица
 • дебелина / должина конец/жица за сечење 1,6 mm / 8 m
 • автоматско Pro-Tap подесување
 • две рачки
 • тежина 1,9 kg.
 • обем на испорака: конец/жица
 • картонско паковање
 • гаранција 2+1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.