-13%

ISKRA повеќенаменски тример ТU-МТ430

– Волумен на моторот: 42,7 cm3
– Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
– глава со навој: 6525 вртежи во минута


Original price was: 20,690.00 ден.Current price is: 17,990.00 ден.

Спореди

Опис

• Волумен на моторот: 42,7 cm3
• Моќност: 1,35 kW (1,8 KM)
• Број на вртежи на моторот:
• глава со навој: 6525 вртежи во минута
• главата на ножот: 6900 вртежи во минута
• Тип на мотор: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
• Должина на рачка: 855 мм
• Тип на рачка: со две рачки
• Навои: Ø 430 mm
• Нож: ø 255 mm
• Димензии на пакувањето (во милиметри): 300 (Д) x 270 (Ш) x 1120 (V)
• Нето тежина: 14,5 кг
• Бруто тежина: 15,7 кг

Вклучени додатоци:
• Додаток со глава со нож за сечење
• Додаток со нож
• Додаток со продолжна рачка
• Додаток со пила
• Додаток со ножици за жива ограда
• Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.