-13%

ISKRA Агрегат на бензин АР2500

– Работна излезна моќност (S1): 2300 W
– Максимална излезна моќност (S2 5мин): 2500 W
– напон: 2 × 230V ~ 50Hz
– Тип на мотор: 4-такт (AR170F)


Original price was: 31,040.00 ден.Current price is: 26,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Бензински агрегат
 • Работна излезна моќност (S1): 2300 W
 • Максимална излезна моќност (S2 5мин): 2500 W
 • напон: 2 × 230V ~ 50Hz
 • Тип на мотор: 4-такт (AR170F)
 • Максимален капацитет на моторот: 4,1 kW
 • Волумен на моторот: 208 см3
 • Брзина во мирување: 3000 вртежи во минута
 • воздушно ладење на моторот
 • Номинална струја: 10 А
 • Гориво: безоловен бензин
 • Капацитет на резервоарот за гориво: 15 l
 • Стартување: рачно
 • Работно време: 11 ч
 • АВР систем (автоматско регулирање на напонот)
 • НТ: 37 кг
 • БТ: 39 кг
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.