-10%

Камин Verso VPBS7

Камин Verso VPBS7

– Моќност 7,1KW
– Ефикасност (КПД) 92%
– Дијаметар на пумпата 80 мм
– Потрошувачка на палети 0.7 – 1.5 (Kg/H)


49,500.00 ден 44,550.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќност 7,1KW
 • Боја – сива
 • Потребна класа на пелети А1- 6мм / 30мм
 • Ефикасност (КПД) 92%
 • Дијаметар на пумпата 80 мм
 • Потрошувачка на палети 0.7 – 1.5 (Kg/H)
 • Капацитет на пелети 17 кг
 • Димензии [WxHxD] 67х28х107 см
 • Тежина: 71 кг
 • Ел. моќ / потрошувачка [V / Hz / W] AC 230V / 50Hz / 100W
 • Енергетска класа А+
 • Топол воздух
 • Термо
 • Контрола со допир преку „touchscreen“
 • Доволна за 160 м3 простор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.