-19%

Камин Verso VPBS10

Камин Verso VPBS10

 • Moќност: 10 КW
 • Боја: Крем
 • Димензии [WxHxD] 1015 x 475 x 540 mm
 • Тежина: 82 кгДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 48,200.00 ден.Current price is: 39,000.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќност 10KW
 • Потребна класа на пелети А1- 6мм / 30мм
 • Ефикасност (КПД) 92%
 • Дијаметар на пумпата 80 мм
 • Потрошувачка на палети 0.86 – 2.03 kg / h
 • Капацитет на пелети 24 кг
 • Димензии [WxHxD] 1015 x 475 x 540 mm
 • Тежина: 82 кг
 • Ел. моќ / потрошувачка [V / Hz / W] AC 230V / 50Hz / 100W
 • CO при 13% O2 [mg / Nm3] 0.0148%
 • Волумен на пепелникот 1.9 L

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.