-10%

COMMO 21 Камин на пелети

 • Капацитет: 21 kW
 • Површина на загревање: 81-135 m2
 • Димензии: 574 x 620 x 1225 mm
 • Капацитет на резервоарот за пелет: 45kg

90,550.00 ден 81,600.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет: 21 kW
 • Димензии: 574 x 620 x 1225 mm
 • Пречник на димен отвор: 80 mm
 • Потрошувачка на пелети мин/макс: 1,7/5,05kg/h
 • Максимално време на работа со полн резервоар: 26.5h
 • Капацитет на резервоарот за пелет: 45kg
 • Капацитет на котел: 32l
 • Волумен на загревање: 210/350 m3
 • Површина на загревање: 81-135 m2
 • Тежина: 196/225 kg
 • Степен на искористеност: 86.1 %
 • Енергетска класа A+
 • Бои: црвена, црна, крем

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.