-14%

TRINX Велосипед PRINCESS 2.0

– Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 16″*203mm
– Виљушка Hi-Ten челична виљушка
– Касета TRINX со една брзина, 16T
– Ланец M410 1S


Original price was: 10,300.00 ден.Current price is: 8,900.00 ден.

Спореди

Опис

  • Рам TRINX Hi-Ten Челичен детски рам 16″*203mm
  • Виљушка Hi-Ten челична виљушка
  • Касета TRINX со една брзина, 16T
  • Ланец M410 1S
  • Кочници Предна и задна – V кочница со сајла
  • Заден запчаник 16T
  • Бандажи TRINX
  • Гуми 16″ x 2.125″
  • Достапен во повеќе бои

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.