-13%

MS ENERGY Електричен велосипед Trekking t100

– Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm
– Приказ Ananda D10
– Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија
– Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач


163,990.00 ден 142,599.00 ден

Спореди

Опис

 • MS ENERGY име MS ENERGY eBike t100
 • Мотор / Мотор Ananda M81 250W 80Nm
 • Приказ Ananda D10
 • Батерија 36V 15Ah Литиумска батерија
 • Полнач / Полнач AC 100V – 230V паметен полнач
 • Досег / Досег 120 – 130 км
 • Рамка 21”L, алуминиум 6061, мазно заварување
 • вилушка , патување: 60 mm
 • Заден менувач Shimano Acera со 8 брзини
 • менувачот Shimano Altus 8 брзини
 • Касета Sunrace 11 -34T
 • Ланец KMC x8
 • со синџири Prowheel , 38T
 • Сопирачки / Рачка Tektro HD -T275, алуминиум
 • Предни сопирачки / Кочница напред Tektro HD -T275, 180mm
 • Задни сопирачки / Кочница задна Tektro HD -T275, 160mm
 • Пневматици CST 29” x 2,10
 • Тркала / бандажи Двоен ѕид од алуминиумска легура
 • предните тркала Joytech, 32H
 • на задните тркала Joytech, 32H
 • Краци од нерѓосувачки челик
 • Волан / Ширина на рачката: 680 mm Алуминиум
 • Зафати Velo гума 130mm
 • Волан / Стебло ZOOM прилагодлив 110mm / 41mm
 • Лежиште за вилушка 1 -1 / 8 * 44/50 * 30, В: 19,9 мм
 • Седло FS FU-2020-12
 • Цевка за седиште 30,4 * 350 mm,
 • Педали / Педали Wellgo C169
 • Максимално оптоварување / Дозволена вкупна тежина 120 кг
 • Тип на велосипед Трекинг еВелосипед
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.