-13%

TRINX Велосипед X7 PRO

– Frame : TRINX Alloy Tri-Butted Smooth Welding 29″x16″
– Fork : 29″ Magnesium Air Remote Lock-Out Suspension, Travel:100mm
– Shifter : SHIMANO Deore SL-M6000
– Fd : SHIMANO Deore FD-M6020


Original price was: 47,730.00 ден.Current price is: 41,500.00 ден.

Спореди

Опис

 • Frame : TRINX Alloy Tri-Butted Smooth Welding 29″x16″
 • Fork : 29″ Magnesium Air Remote Lock-Out Suspension, Travel:100mm
 • Shifter : SHIMANO Deore SL-M6000
 • Fd : SHIMANO Deore FD-M6020
 • Rd : SHIMANO Deore RD-M610
 • Cassett : CS-M5010 10S 11-36T 10S
 • Chain : KMC 10S
 • Brake : SHIMANO BR-MT200
 • Wheel Set : TRINX Alloy Double Wall
 • Tyre : CST 29″*2.10″
 • Chainwheel : PROWHEEL Hollow 36T*170L
 • Hub : NOVATEC Alloy Double Sealed Bearing
 • Saddle : SR Sport
 • Seatpost: TRINX Alloy
 • Stem : TRINX Alloy
 • Handlebar : TRINX Alloy
 • Боја: црна

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.