-13%

TRINX Велосипед M-116 ELITE

– Гуми – CST 27.5″*1.95″ 27TPI
– Рам – TRINX 27.5″*16″Alloy SpecialShaped Tubes Hidden Cables
– Ланец – KMC 7S


22,900.00 ден 19,900.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Модел – M-116 ELITE
 • Рам – TRINX 27.5″*16″Alloy SpecialShaped Tubes Hidden Cables
 • Виљушка – Hydraulic Lock-Out Suspension Travel:100MM
 • Менувач – SHIMANO ST-EF41
 • Преден менувач – TRINX FD-QD-35
 • Заден менувач – SHIMANO RD-TY21
 • Касета – 7S 14-28T
 • Ланец – KMC 7S
 • Кочници – TRINX Alloy Mechanical Disc
 • Тркала – TRINX Alloy Double Wall
 • Гуми – CST 27.5″*1.95″ 27TPI
 • Тркало за ланец – 24/34/42T*170L
 • HUB – Disc Hub
 • Седиште – TRINX Sport
 • Осовина – TRINX Small Rise
 • Рачки – TRINX Alloy
 • Боја: црна-сина, црна-црвена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.