-13%

RIDER Велосипед 8819 16”

– Алуминиумски бандажи
– Две кочници
– Една корпа и шише
– Помошни тркала


6,700.00 ден 5,800.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Алуминиумски бандажи
  • Две кочници
  • Една корпа и шише
  • Помошни тркала
  • Метален рам
  • Големина на тркала 16″
  • Наменет за возраст од 3-8 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.