-13%

Трамболина 305 cm 10FT-4 305SHA

– Дијаметар 305 см, (3 ногарки со 6 шипки)
– Скали
– Висина 230 см
– Капацитет 120 кг


15,790.00 ден 13,730.00 ден

Спореди

Опис

    • Трамболина со заштитна мрежа
    • Дијаметар 305 см, (3 ногарки со 6 шипки)
    • Скали
    • Висина 230 см
    • Капацитет 120 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.