-14%

INTEX Душек Кот Престиж 76х191х25 см

Воздушен кревет, големина: 76x191x25 см. Вентил 2V1 со исклучително широки отвори за брзо полнење и дување, носивост до 136 кг.


Original price was: 1,030.00 ден.Current price is: 890.00 ден.

Спореди

Опис

Воздушен кревет, големина: 76x191x25 см. Вентил 2V1 со исклучително широки отвори за брзо полнење и дување, носивост до 136 кг.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.