-13%

Трамболина 183 cm 6FT-3 183SHA

– Дијаметар 183 см, (3 ногарки со 6 шипки)
– Скали
– Висина 215 см
– Капацитет 80 кг


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 11,200.00 ден.Current price is: 9,740.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Трамболина со заштитна мрежа
  • Дијаметар 183 см, (3 ногарки со 6 шипки)
  • Скали
  • Висина 215 см
  • Капацитет 80 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.