-13%

INTEX Базен Prism Frame 488x244x107 cm

– Димензии: 488x244x107 cm
– Капацитет: 10,874 литри (90%)
– Скали
– Пумпа со филтер 3,785 литри на час


43,115.00 ден 37,490.00 ден

Спореди

Опис

Intex Ultra Frame правоаголен базен. Уживајте во летните горештини и убавини со овој базен!

Опрема:
– Базен
– Скали
– Пумпа со филтер 3,785 литри на час
– Прекривка
– Подлога
– Инструкции

Надворешна боја: Gray

Внатрешна боја: Blue Mosaic

Димензии и тежина:
Димензии: 488x244x107 cm
Капацитет: 10,874 литри (90%)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.