-13%

INTEX Соларни покривки за базен

– Дебелина: 120 microns (110 g/m²)
– Време на поставување: 2 min
– Универзални соларни прекривки за Intex базените од серијата EASY SET и METAL FRAME


Достапност:

Нема на залиха

690.00 ден1,690.00 ден

Спореди

Опис

 • Дебелина: 120 microns (110 g/m²)
 • Време на поставување: 2 min
 • Универзални соларни прекривки за Intex базените од серијата EASY SET и METAL FRAME
 • Ја загрева водата во базенот
 • Термална изолација, ја задржува топлината внатре
 • Изработена од дупла фолија со меурчиња
 • Достапни димензии:
  – 305 см
  – 366 см
  – 457 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.