-13%

Трамболина 244 cm 8FT-3 244SHA

– Дијаметар 244 см, (3 ногарки со 6 шипки)
– Скали
– Висина 216 см
– Капацитет 100 кг


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 13,550.00 ден.Current price is: 11,780.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Трамболина со заштитна мрежа
    • Дијаметар 244 см, (3 ногарки со 6 шипки)
    • Скали
    • Висина 216 см
    • Капацитет 100 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.