-13%

INTEX Покривка за базен со конструкција

– Покривка за базен – 305см дијаметар
– Покривка за базен – 366см дијаметар
– Покривка за базен – 457см дијаметар


Достапност:

Нема на залиха

790.00 ден1,550.00 ден

Clear
Спореди

Опис

Покривките од Intex се специјално дизајнирани да одговараат на базените од Intex со конструкција. Имате на располагање во неколку димензии и тоа:

  • Покривка за базен – 305см дијаметар
  • Покривка за базен – 366см дијаметар
  • Покривка за базен – 457см дијаметар

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.