-13%

INTEX Одбојкарска мрежа за на вода

– Димензии 239cm x 64cm x 91cm
– Доаѓа со топка за одбојка на пумпање
– Базата на столбовите по желба се полни со тежина за фиксирање на мрежата во водата


Достапност:

Нема на залиха

760.00 ден 660.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Димензии 239cm x 64cm x 91cm
  • Доаѓа со топка за одбојка на пумпање
  • Базата на столбовите по желба се полни со тежина за фиксирање на мрежата во водата
  • Доаѓа со сет за лепење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.