-13%

TECLAST Таблет P80

– Teclast Tablet P80 with Original Folio Case,
– 8” IPS (1280×800) 20.8×12.4×9.3cm,
– 2MP front + 0.3MP back camera,


5,540.00 ден 4,820.00 ден

Спореди

Опис

  • Teclast Tablet P80 with Original Folio Case,
  • 8” IPS (1280×800) 20.8×12.4×9.3cm,
  • 2MP front + 0.3MP back camera,
  • Allwinner A133 4 cores 1.6 GHz,GE8300 GPU, 2GB RAM, 32GB storage,
  • Wi-Fi 6+BT 5.0, MicroSD, Type-C, 3.5mm, 4000mAh, Plastic
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.