-13%

TECLAST Таблет P30HD

– Teclast Tablet P30HD with Original Folio Case
– 10.1” IPS (1920×1200), 120 Hz, T-Colour 2.0, 300cd/m2, 24.0×16.0x7.8cm,
– 5MP front+8MP back camera


11,700.00 ден 10,170.00 ден

Спореди

Опис

  • Teclast Tablet P30HD with Original Folio Case
  • 10.1” IPS (1920×1200), 120 Hz, T-Colour 2.0, 300cd/m2, 24.0×16.0x7.8cm,
  • 5MP front+8MP back camera
  • Unisoc Tiger 9863A 8 cores 1.6 GHz, GE8300 GPU, 4GB RAM, 64GB storage
  • A-GPS, PureSound, Wi-Fi, BT 5, MicroSD, Sim
  • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.