-13%

INTEX сад за дезинфекција на нозе 29080

– Намалете го внесот на нечистотии во вашиот базен и намалете го чистењето.
– Лесно се поврзува со повеќето скали за базени
– Аnti slip дно за поголема безбедност


Достапност:

Нема на залиха

380.00 ден 330.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

Intex кадичка за чистење стапала. Оневозможете нечистотиите од вашите стапала да ги внесувате во базенот со Intex кадичката за чистење стапала. Оваа лесна и практична пластична подлога ќе ви овозможи да ги исплакнете нозете пред да влезете во базенот за да ги намалат остатоците и нечистотијата.

  • Намалете го внесот на нечистотии во вашиот базен и намалете го чистењето.
  • Лесно се поврзува со повеќето скали за базени
  • Аnti slip дно за поголема безбедност
  • Димензии: 56 x 46 x 9cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.