-19%

Сет столови и маса FABBYGO BHKC 2147

– Достапна во антрацит боја
– Маса со стакло
– Два стола и еден двосед


Достапност:

Нема на залиха

18,610.00 ден 14,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Достапна во антрацит боја
  • Маса со стакло
  • Два стола и еден двосед
  • Димензии на стол: 58х58х82см
  • Димензии на двосед: 108х58х82см
  • Димензии на маса: 71х42х39см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.