-13%

Лежалка за во двор ПРОГАРДЕН АРИЗОНА

– Боја бела
– Тежина 8 кг
– Димензија 60х108х109 см
– Материјал пластика


3,390.00 ден 2,950.00 ден

Спореди

Опис

  • Боја бела
  • Тежина 8 кг
  • Димензија 60х108х109 см
  • Материјал пластика

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.