-13%

Столчиња за во двор ПРОГАРДЕН ИДЕН 60х62х89 см

– Тежина 3.9кг
– Материјал Пластика
– Боја бела и антрацит
– Димензија 60x62x89 цм


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 1,710.00 ден.Current price is: 1,490.00 ден.

Спореди

Опис

  • Тежина 3.9кг
  • Материјал Пластика
  • Боја бела и антрацит
  • Димензија 60x62x89 цм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.