-12%

TEXELL Цедалка пластична TDE-C228

  • Материјал ПП пластика
  • Гумени додатоци на дното на садот за против лизгање
  • 2 u 1 ( голема и со страна за накиснување и цедење)405.00 ден 355.00 ден

Спореди

Опис

  • Материјал ПП пластика
  • Гумени додатоци на дното на садот за против лизгање
  • 2 u 1 ( голема и со страна за накиснување и цедење)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.