-58%

SOLINGEN Вилушка за сечење месо EXQUISITE 008468

  • Помагало вилушка за сечење месо
  • високосјаен инокс
  • 18/10385.00 ден 160.00 ден

Спореди

Опис

  • Помагало вилушка за сечење месо
  • високосјаен инокс
  • 18/10

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.