-19%

SOLINGEN Ножеви PALMA 004866

  • Нож
  • Високосјаен инокс
  • 3 парчиња
  • Дебелина 2,5 мм430.00 ден 350.00 ден

Спореди

Опис

  • Нож
  • Високосјаен инокс
  • 3 парчиња
  • Дебелина 2,5 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.