-12%

LAMART Сет прибор за јадење LT 5001

– Сет прибор од нерѓосувачки челик со 24 парчиња Carmen
– Првокласен нерѓосувачки челик
– Дизајнерска серија со голем квалитет за секојдневна употреба


2,160.00 ден 1,899.00 ден

Спореди

Опис

  • Сет прибор од нерѓосувачки челик со 24 парчиња Carmen
  • Првокласен нерѓосувачки челик
  • Дизајнерска серија со голем квалитет за секојдневна употреба
  • Може да се мијат во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.