-15%

TEXELL Нож TIE-SN224

  • Материјал: нерѓосувачки челик 18/10
  • Должина: 220mm
  • Дебелина 3mm
  • 2 парчињаOriginal price was: 200.00 ден.Current price is: 170.00 ден.

Спореди

Опис

  • Материјал: нерѓосувачки челик 18/10
  • Должина: 220mm
  • Дебелина 3mm
  • 2 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.