-21%

SOLINGEN Ножеви CANNES 004811

  • Ножеви
  • Високосјаен инокс
  • Дебелина : 2,5 мм
  • 3 парчиња480.00 ден 380.00 ден

Спореди

Опис

  • Ножеви
  • Високосјаен инокс
  • Дебелина : 2,5 мм
  • 3 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.