-9%

SOLINGEN Ножеви LONDON SATIN 010492

  • Нож
  • Делумно матиран инокс
  • 3 парчиња
  • Дебелина 2,5 ммOriginal price was: 413.00 ден.Current price is: 375.00 ден.

Спореди

Опис

  • Нож
  • Делумно матиран инокс
  • 3 парчиња
  • Дебелина 2,5 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.