-11%

SENCOR ТВ држачи SHT B301 Slim

  • Тенок држач за телевизор
  • Боја : црна
  • Фиксен челичен
  • Големина на екран 13-40“440.00 ден 390.00 ден

Спореди

Опис

  • Тенок држач за телевизор
  • Боја : црна
  • Фиксен челичен
  • Големина на екран 13-40“
  • Тежина на тв до 15 kg
  • Димензии од 75×75 до 200×200 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.