-12%

HAMA ТВ држач THOMSON H 132016

 • Боја: Црна
 • Материјал: челик
 • Интегрирана либела за брзо и лесно монтирање
 • Препорачанa големина на екранот: 81 – 165 см980.00 ден 860.00 ден

Спореди

Опис

 • Интегрирана либела за брзо и лесно монтирање
 • Екстремно рамнa формa и модерен дизајн кој не зазема многу простор
 • Боја: Црна
 • Препорачанa големина на екранот: 81-165 см (32 ‘- 65’)
 • Материјал: челик
 • Mонтажа плоча (ширина): 9,6 см,
 • Mонтажа плоча (должина): 42 cm
 • Максимално оптоварување капацитет: 35 кг

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.