-12%

SENCOR ТВ држачи SHT B332

Sencor
Шифра: 19837
 • Држач за телевизор
 • Боја : црна
 • Фиксен челичен
 • Големина на екран 40“ – 70“1,100.00 ден 970.00 ден

Спореди

Опис

 • Држач за телевизор
 • Боја : црна
 • Фиксен челичен
 • Оддалеченост од ѕид: 2.5cm
 • Големина на екран 40“ – 70“
 • Тежина на тв до 40 kg
 • Димензии од 100×100 до 600×400 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.