-12%

SENCOR ТВ држач SHT B363

Sencor
Шифра: Нема

– Ѕиден тв држач
– Максимална преоптовареност 35 kg
– За телевизори со дијагонала од 37″ до 70″
– Подесување надоле 15°


Original price was: 2,570.00 ден.Current price is: 2,260.00 ден.

Спореди

Опис

  • Ѕиден тв држач
  • Максимална преоптовареност 35 kg
  • За телевизори со дијагонала од 37″ до 70″
  • Подесување надоле 15°
  • Минимална дистанца од ѕид 7,7 cm
  • Максимална дистанца од ѕид 43,7 cm
  • Челична изработка
  • Димензии (ВхШхД) 42х65,5х7,7 cm
  • Црна боја

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.