-12%

SENCOR ТВ држачи SHT B360

Sencor
Шифра: 19838
  • Држач за телевизор
  • Боја : црна
  • Тежина на тв до 20 kg
  • Големина на екран 13-55“1,450.00 ден 1,280.00 ден

Спореди

Опис

  • Држач за телевизор
  • Боја : црна
  • Оддалеченост од ѕид: 7.5-33.5cm
  • Големина на екран 13-55“
  • Тежина на тв до 20 kg
  • Димензии од 75×75 до 400×400 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.