-12%

HAMA ТВ држач H 108723

 • Модерен дизајн
 • Боја: Црна
 • Големина: XS
 • Препорачана големина на екран: 25-66 смOriginal price was: 1,405.00 ден.Current price is: 1,235.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модерен дизајн, кој не зазема многу простор
 • По поставувањето на телевизорот може да се прилагоди ако сакате
 • Големина: XS
 • Боја: Црна
 • Монтажа плоча ширина: 21,9 см
 • Монтажа плоча должина: 5,5 см
 • Препорачана големина на екран: 25-66 см (10” – 26”)
 • Максимално оптоварување капацитет: 25 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.