-12%

SENCOR Тостер STS 2606WH

– Тајмер – 7 нивоа на печење
– Автоматско исфрлање на лепчето и гасење по завршување на операцијата
– Автоматско центрирање на печењето
– Функција за високо подигање за помали парчиња леб


1,510.00 ден 1,330.00 ден

Спореди

Опис

 • 2 отвора за две лепчиња
 • Три во едно функции:
  – загревање (со индикаторско светло)
  – нагло прекинување на оерацијата пред завршување на времето
  – одмрзнување на пецива (со индикаторско светло)
 • Тајмер – 7 нивоа на печење
 • Автоматско исфрлање на лепчето и гасење по завршување на операцијата
 • Автоматско центрирање на печењето
 • Функција за високо подигање за помали парчиња леб
 • Сад за трошки за полесно чистење
 • Anti-slip ногарки
 • Должина на кабел: 85 cm
 • Моќност: 750 W
 • Димензии (Ш x Д x В): 259 x 154 x 177 mm
 • Тежина: 0.89 kg
 • Напон: 220–240V, 50/60Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.