-12%

BOSCH Тостер TAT 4M223

– Моќ 950 W
– Интегрирана и склоплива полица за загревање
– Високо подигнување – ленсо вадење и на мали кришки леб


Original price was: 4,150.00 ден.Current price is: 3,650.00 ден.

Спореди

Опис

 • Моќ 950 W
 • Интегрирана и склоплива полица за загревање
 • Високо подигнување – ленсо вадење и на мали кришки леб
 • Автоматско исклучување – тостерот се гаси ако лебот се залепи
 • Рамномерно печење со помош на автоматско центрирање на лебот
 • Дополнителна функција на печење
 • Функција за одмрзнување
 • Фиока за трошки
 • Одвоено стоп копче
 • За 2 кришки леб
 • Димензии 207 x 293 x 175 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.