-13%

GORENJE Тостер T850WE

– Приклучна моќ: 850 W
– Функција загревање
– Функција за одмрзнување
– Број на степени на загревање: 7


Original price was: 2,290.00 ден.Current price is: 1,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Автоматско исклучување
 • Функција загревање
 • Функција за одмрзнување
 • Број на степени на загревање: 7
 • Автоматско исфрлање
 • Двострано потпекување
 • Подгревање на леб
 • Вклучување со притискање на копче
 • Термостат
 • Ниво на запеченост
 • Контрола на потпекување
 • Портокалова
 • Копче за исфрлање на тостот
 • Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување
 • Простор за сместување на кабелот
 • Пластични ногарки
 • Ладни страни
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Боја: Бела боја
 • Должина на приклучен кабел: 0,8 m
 • Димензии (ШxВxД): 30,7 × 18 × 16,7 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 19,6 × 16,4 cm
 • Нето тежина на апаратот: 1,2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg
 • Приклучна моќ: 850 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.