-12%

SENCOR Апарат за вафли SWF 1010BK

– Подготовка до 5 вафли во срцевидна форма во ист момент
– Подесива температура
– Лесна површина за одржување
– Нелеплива површина


Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,760.00 ден.

Спореди

Опис

 • Дизајн од нерѓосувачки челик
 • Подготовка до 5 вафли во срцевидна форма во ист момент
 • Подесива температура
 • Лесна површина за одржување
 • Нелеплива површина
 • Изолирана рачка и тело од топлина
 • Индикатор за вклученост
 • Спремно за печење индикатор – зелено светло
 • Опција да се постави во вертикална положба
 • Нелизгачки ногарки
 • Термостат против прегревање
 • Кабел 85 cm
 • Моќност 1 000 W
 • Димензии (length × depth × height): 210 × 270 × 85 mm
 • Тежина: 1.6 kg
 • Волтажа: 220-240 V, 50/60 Hz

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.