-12%

BOSCH Тостер TAT 3P424

– Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење
– Функција за високо подигнување го олеснува вадењето дури и на малите кришки леб
– Моќност на приклучување: 970 W
– За 2 стандардни парчиња тост


3,980.00 ден 3,499.00 ден

Спореди

Опис

 • TAT3P424 e тостер -DesignLine
 • Функција за одмрзнување и повторно загревање не само што го одмрзнува лебот, туку и го прави крцкав – како штотуку да излегол од пекара
 • Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење
 • Функција за високо подигнување го олеснува вадењето дури и на малите кришки леб
 • Моќност на приклучување: 970 W
 • За 2 стандардни парчиња тост
 • Индивидуални опции за печење: девет нивоа за идеално уживање во различни видови леб
 • Автоматско центрирање на лебот за рамномерно печење
 • Електронско регулирање на степенот на печење
 • Функција на одмрзнување со посебно осветлено копче
 • Лесно чистење поради отстранливата фиока за трошки
 • Easy storage: лесно намотување на кабелот
 • Автоматско исклучување на апаратот со заглавен леб

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.