-12%

BOSCH Термобокал TWK 3A011

 • Боја: бела
 • Максимален капацитет 1.7 л
 • Заштита од прегрејување
 • Приклучна сила:  2000-2400 W2,950.00 ден 2,599.00 ден

Спореди

Опис

 • Топлотно изолирано куќиште
 • Боја: бела
 • Најголема количина на вода: 1,7 л
 • liftswitchoff” исклучување на апаратот кога ќе го подигнеме од постољето
 • Отварање на поклопецот со притискање на дугме
 • Приказ на нивото на вода од надвор
 • Парастоп: апаратот автоматски се исклучува кога водата ќе ја достигне температурата на вриење
 • Заклучување на поклопецот заради поголема сигурност
 • Променлив филтер за воден каменец
 • Дното е од челик сто не рѓосува, покриени греачи
 • Заштита од прегрејување
 • Намотување на кабел
 • Апаратот е во основа со средишен приклучок, можност за управување со апаратот од сите страни (360°)
 • Прекидач за уклучување/исклучување и одвоена контролна сијаличка на рачката
 • Приклучна сила: најповеќе 2000-2400 W
 • Димензии (v x š x d): 270x200x200 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.