-12%

SENCOR Пегла SSI 8441 VT

 • Боја :бело/ зелена
 • Индикатор на температура
 • Приклучна сила : 2200 W
 • Прозирен резервоар за вода 380 мл2,130.00 ден 1,870.00 ден

Спореди

Опис

 • Пегла на пареа
 • Специјална керамичка подлога без гребење
 • Моќност од : 2200 W
 • Контрола на температура на повеќе нивоа
 • Регулација на пареата
 • Можност за суво пеглање
 • Пуштање на млаз на пареа и вертикална пареа
 • Опција за самочистење
 • Систем против протекување
 • Филтер против каменец и протекување на вода
 • Прозирен контејнер за вода 380ml
 • Силиконска рачка
 • Индикаторно светло
 • Ротирачки кабел 360º
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.