-13%

GORENJE Пегла на пареа SIH1100TBT

– Волумен на резервоарот за вода: 0,07 l
– Должина на приклучен кабел: 1,9 m
– Нето тежина на апаратот: 0,4 kg
– Приклучна моќ: 1.100 W


Достапност:

Нема на залиха

1,490.00 ден 1,290.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Моќност на грејачот: 1.100 W
 • Perfect Glide површина за пеглање
 • Можност за суво пеглање
 • Аналогно
 • Индикатор на температура
 • стандард
 • Сад за дозирање вода
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Волумен на резервоарот за вода: 0,07 l
 • Должина на приклучен кабел: 1,9 m
 • Димензии (ШxВxД): 8,4 × 9,3 × 17,8 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 11,6 × 11 × 19 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,4 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,7 kg
 • Приклучна моќ: 1.100 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.