-12%

SENCOR Патна пегла на пареа SSI 1050GR

– Моќност 1,100 W
– Моќна пареа со сила од 20 g/min
– Керамичка плоча
– Канистер за вода лесен за полнење (volume 75 ml)


Original price was: 1,530.00 ден.Current price is: 1,350.00 ден.

Спореди

Опис

 • Моќност 1,100 W
 • Моќна пареа со сила од 20 g/min
 • Керамичка плоча
 • Канистер за вода лесен за полнење (volume 75 ml)
 • Раќка на преклопување
 • Механичам за заклучување
 • Континуирано одржување на температурата
 • Drip-Stop функција за да не паѓаат капки на алиштата
 • Опција за вертикално пеглање и пуштање пареа
 • Импулси на пареа
 • Сад за полнење
 • Напон 120–240 V
 • Должина на кабел: 1.9 m
 • Димензии (length × width × height): 203 × 96 × 90 mm
 • Тежина: 750 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.